نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق را مشاهده می نمایید.
نمایشنامه عشق مرده، مرده عشق|39015234|le

خلاصه: تقابل عشق و عقل، منطق در مقابل احساسات آدمی. تلاش انسان برای به دست آوردن خواسته ی خود و برخورد با مانعی شیرین و حکیمانه به نام خواست و اراده خداوند.
وقتی که یاسر از خدا برای زنده کردن معشوقه ی خود درخواست می کند و خدا...
صحنهه ی اول:
(صحنه تاریک است و آهنگ غمگینی به گوش می رسد. تمام صحنه را گل گلایول پرپرشده پر کرده است. در وسط صحنه جسد زنی که روی آن پارچه ی سفید است، قرار دارد. در انتهای صحنه سمت چپ گلدانی قرار دارد. نوری موضعی محل قرار گرفتن جسد را روشن می کند. مردی با دسته گل وارد صحنه می شود. نورموضعی هم زمان روی مرد و جسد قرار دارد. مرد به سمت زن می رود وبا رسیدن مرد به جسد زن فقط قسمتی که مرد و جسد قرار دارند روشن می شود. مرد زن را صدا می زند)

کلمات کلیدی:


مطالب دیگر:
📎بررسی پربیها و ساختمان و انواع و خواص آنها📎بررسی بیمه و انواع و قوانین و پیشینه آن📎مروری بر بیماری گیاهی و آزمایشگاه بیماری گیاهی و بررسی ابزار و نحوه تشخیص و درمان بیماری های گ📎بررسی بیماری تالاسمی و علایم و شیوع و درمان آن📎بررسی انواع کف پوش ها📎بررسی ورزش بیسبال و مروری بر بیسبال آمریکا و آسیا و المپیک📎بررسی بیمه و انواع و ارکان و تاریخچه آن و بررسی ماهیت حقوقی و اصول اساسی و فرعی بیمه و مروری ب📎بررسی بیکاری و علل و نظریه ها و راههای پیشگیری از ان📎بررسی اختلال نقص توجه و بیش فعالی و علل و علائم و درمان آن📎بررسی سام درخشانی و مجموعه کارهای او بهمراه عکس📎بررسی بیماریهای شغلی و انواع و پیشگیری از آنها📎بررسی بیماری جنون گاوی و تشخیص و انتقال و کنترل آن📎بررسی پادشاهان هخامنشي📎بررسی پرورش خلاقيت تحصيلي در دانش آموزان و نقش معلمان و خانواده📎استفاده از زئولیت در صنعت پرورش طیور📎تمیزکاری داخل کامپیوتر و بررسی پپاور کامپیوتر و نصب ویندوز xp📎بررسی موانع و مشکلات استرداد مجرمان فراری علیرغم عضویت جمهوری اسلامی ایران در اینترپل📎بررسی استرس و فنون كاهش استرس📎استراتژیهایی جهت حداقل سازی وجود مواد غذایی در مدفوع طیور📎استخراج رنگينه ها از برگ📎بررسی استانداردهای‌ کنترل کیفیت و بررسی آن در سطح موسسات حسابرسی📎بررسی مقبره استر و مردخای📎بررسی اورانیوم و پیدایش و کاربرد و انواع آن📎اسمبلی کامپيوتر و بررسی مهمترين و شايع ترين مشكلات مربوط به سخت افزار📎بررسی ورزش اسکیت و مسابقات اسکیت و داوری آن